TOP MARKA 2017

10-10-2017

Wydarzenia

Ogólnopolski plebiscyt "Laur Klienta/Konsumenta" TOP MARKA 2017

Firma Amtra Sp. z o. o. została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie "Laur Klienta/Konsumenta" oceniającym popularność marki w świadomości polskich konsumentów, a tym samym zdobyła najbardziej elitarny tytuł Laur Klienta - TOP MARKA 2017 w kategorii Dystrybutorzy chemii motoryzacyjnej.  Dołączyła tym samym do elitarnego grona firm i marek, którym niezmiennie od wielu lat udaje się utrzymać czołowe pozycje rynkowe. Tym prestiżowym godłem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji, niekwestionowani liderzy w swojej kategorii. Odznaczenie marki tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców. Uzyskany tytuł to wyłącznie głos polskiego klienta, będący najwyższą aprobatą i rekomendacją znanych marek.

Laur Klienta/Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich branżach. Plebiscyt stanowi odpowiedź na fundamentalne pytania: jakie produkty, marki i usługi polski konsument uważa za najlepsze i chętnie poleca innym osobom? Badania opinii prowadzone są podczas rozmowy telefonicznej oraz za pomocą sond na różnych portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych. W edycji 2017 roku zbierano głosy w sieci obejmującej ponad 15 000 serwisów. Laur Klienta prowadzony jest w każdej kategorii, na grupie minimum 1 000 respondentów. Na przyznanie tytułu Laur Klienta wpływ mają m.in. następujące czynniki: innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej czy dynamika wzrostu popularności.

Organizatorem plebiscytu Laur Klienta/Konsumenta jest wydawca dwóch czołowych dodatków- "Rzecz o Biznesie", ukazującego się na łamach Rzeczpospolitej, i "Stron Rynku" - na łamach Gazety Wyborczej.