KONKURS WYGRAJ REMONT - WD-40 z Darkiem Stolarzem

01-11-2019

Wydarzenia

Super Konkurs- Wygraj Remont, WD-40 i Darek Stolarz zapraszają do zabawy! Do wygrania 30 000 zł na remont oraz wiele innych atrakcyjnych nagród - Weź udział na www.wd40.pl/wygrajremont

WD-40 i Darek Stolarz – wygraj remont mieszkania!

WD-40 i Darek Stolarz serdecznie zapraszają do udziału w konkursie, w którym nagroda główna to 30 tysięcy złotych na remont mieszkania! Niezawodny duet roku dla najbardziej aktywnych uczestników przewidział też wartościowe nagrody miesiąca.

Konkurs rozpoczął się 4 listopada. Prace konkursowe można przesyłać do 31 marca. Następnie zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma kartę przedpłaconą o wartości 30 tysięcy złotych na remont mieszkania!

Zasady

-> Zrób zdjęcie pokazujące Twoje ulubione zastosowanie WD-40 lub puszkę WD-40 w kreatywny sposób.

-> Zarejestruj się na stronie konkursowej, zapoznaj się z regulaminem i prześlij zdjęcie  (link)

-> Udostępniaj zdjęcia znajomym i zachęcaj do głosowania

-> Walcz o nagrody miesiąca oraz nagrodę główną

Daj sobie i swoim bliskim szansę na zwycięstwo w konkursie organizowanym przez WD-40 i Darka Stolarza. Każdego miesiąca masz szansę wygrać wiertarko-wkrętarkę, zestaw walizek lub głośnik bluetooth i wiele innych nagród.

WD-40 to najpopularniejszy preparat wielofunkcyjny na świecie. Przez kilka dekad użytkownicy ze wszystkich kontynentów wymyślili ponad 2 tysiące różnych zastosowań tego produktu.

Darek Stolarz to najbardziej rozpoznawalny stolarz w Polsce! Osobowość telewizyjna i internetowa. Uwielbiany przez tłumy, które zawsze wypełniają salę podczas jego wystąpień publicznych. Inspiruje, bawi i zachwyca.

Możesz być tym, który sprawi, że wiosną 2020 roku niezawodny duet zmieni się w fantastyczne trio!