MA Structural adhesives

22-07-2015

New in offer

NEW in Amtra offer - MA Professional adhesives.

Produkty MA Professional stanowią bardzo przydatne wyposażenie dla każdego serwisu samochodowego lub innych technicznych zakładów. Ta, dynamicznie rozwijająca się linia chemii profesjonalnej, obejmuje już około 60 produktów dostępnych na polskim rynku. Produkty te wyróżniają wysokie parametry jakościowe, przy zachowaniu optymalnej ceny. Zapraszamy do przeglądu ostatnich nowości w ofercie MA Professional.

 

 

20-A54

Klej do plastików 10 minut czarny - strzykawka 25 ml

 

20-A42

Klej do plastików 10 minut szary - strzykawka 25 ml

 

Szybko utwardzający się klej konstrukcyjny do naprawy uszkodzonych przedmiotów wykonanych z różnych tworzyw sztucznych. Skutecznie reperuje np. pęknięte zderzaki i lusterka samochodowe, plastikowe atrapy oraz inne elementy. Tworzy bardzo trwałe elastyczne spoiwo odporne na działanie temperatur do 120oC. Jest odporny na działanie olejów samochodowych, przekładniowych i hydraulicznych, benzyny, wody oraz wielu innych substancji. Po dwóch godzinach produkt jest utwardzony w 80%. Pełne utwardzenie po 24 godzinach.

Szybko utwardzający się klej konstrukcyjny do naprawy uszkodzonych przedmiotów wykonanych z różnych tworzyw sztucznych. Skutecznie reperuje np. pęknięte zderzaki i lusterka samochodowe, plastikowe atrapy oraz inne elementy. Tworzy bardzo trwałe elastyczne spoiwo odporne na działanie temperatur do 120oC. Jest odporny na działanie olejów samochodowych, przekładniowych i hydraulicznych, benzyny, wody oraz wielu innych substancji. Po dwóch godzinach produkt jest utwardzony w 80%. Pełne utwardzenie po 24 godzinach.  
     

20-A43

Klej epoksydowy do metalu 5 minut - strzykawka 25 ml

Szybko utwardzający się klej epoxydowo-stalowy do naprawy uszkodzonych przedmiotów wykonanych z różnych stopów metali, drewna, wyrobów ceramicznych, wyrobów z tworzywa sztucznego i wielu innych materiałów. Produkt tworzy bardzo twarde spoiwo odporne na działanie temperatur do 150oC. oraz jest odporny na działanie olejów samochodowych, przekładniowych i hydraulicznych, benzyny, wody oraz wielu innych substancji.