Sejfboksy

Czym są SEJFBOKSY?

Sejfboksy logo


SEJFBOKSY to zespół pomieszczeń dostępnych przez cały rok 24h/7dni w tygodniu o zróżnicowanej wielkości (od 1m3 do 10m2), przeznaczonych do przechowywania różnego rodzaju mienia i towaru przez osoby prywatne oraz firmy, w dogodnym okresie najmu (min. 1 miesiąc). Powszechnie znane w Europie Zachodniej i USA magazyny typu self-storage zawitały wreszcie w Polsce. Jak dotychczas niewiele firm oferuje w Polsce usługi tego typu, dlatego Firma Amtra Sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej Amtra, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów z południowej części kraju, zdecydowała się w roku 2010 na otwarcie PIERWSZYCH w województwie śląskim magazynów typu self-storage o nazwie „SEJFBOKSY”.
                        Sejfboksy amtra
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

W kompleksie, do którego należą SEJFBOKSY mieści się siedziba profesjonalnej firmy ochroniarskiej, która zapewnia przez 24h/dobę monitoring alarmowy oraz system wizyjny, a także ochronę fizyczną i natychmiastową reakcję w przypadku ewentualnego zagrożenia. Dostępu do SEJFBOKSÓW chroni System Kontroli Dostępu, który obsługujesz przy pomocy indywidualnego kodu. Dodatkowo każdy SEJFBOKS jest zamykany na kłódkę, w którą zaopatrujesz się we własnym zakresie, abyś miał pewność, że tylko Ty posiadasz do niej klucze. Bezpieczeństwo pożarowe w SEJFBOKSACH zapewnia System Sygnalizacji Pożarowej z funkcją monitoringu i natychmiastowego powiadamiania Państwowej Straży Pożarnej. SEJFBOKSY są czyste, suche oraz ogrzewane, dzięki czemu przechowywane rzeczy nie ulegną zniszczeniu poprzez niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, jak to ma miejsce w przypadku zwykłego garażu, balkonu czy piwnicy.

Zapraszamy do skorzystania z usługi. Więcej informacji oraz oferta wynajmu sejfboksów dostępna jest na stronie www.sejfboksy.pl